☰  MENU

Hakkımızda

1993’den bu yana faaliyet gösteren Modüs İnşaat Ltd. Şti. çalışmalarını, Proje Danışmanlık, Taahhüt, İmalat, İhracat alanlarında sürdürmektedir.

Proje ve danışmanlık hizmetlerini, idari ve endüstriyel ( Hotel , Havaalanı , Fabrika , Ofis , Mağaza , Alış Veriş Merkezi ) yapılar ile birlikte konut alanında, uzman mimar ve içmimar kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı Projelerde birçok iş disiplinini ( Ahşap, Cam, Paslanmaz çelik, Dekoratif Çelik , Alüminyum Sabit ve Hareketli Mobilyalar ile Yapısal Unsurlar )Kendi bünyesinde bir araya getirerek anahtar teslimi taahhüt işleri yaparak, faaliyet göstermektedir.

Modüs, yaşamımızın bir çok alanında her geçen gün daha fazla tanınan ve kullanılan, kimya endüstrisinin liderlerinden DuPont® üretimi olan CORIAN® ,ZODIAQ® ve MONTELLI® malzemelerinin yetkili imalatçılığını(Autorized Fabricator) üstlenmiştir.

Faaliyet gösterilen alanlarda, başarı ile yürütülen ve sonuçlandırılan çalışmalara referans olarak, kurumsal ve bireysel çok çeşitli, gelişmiş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Modüs İnşaat Ltd. Şti. İstanbul-Anadolu yakasında 1,400m2 büyüklüğünde merkez ofis ve imalatlarını sürdürdüğü atelyesinde hizmet ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışmalarımızı profesyönelce yürütebilmek için projelerimizin çeşitli safhalarında, işbirliği içinde olduğumuz ilgili uzmanlar ve danışmanlarla çalışmaktayız.

Trump Towers Rezidans Kule

Optimum Garden